Топ 3 книг про маркетинг: що варто обов’язково прочитати

Топ 3 книг про маркетинг: що варто обов’язково прочитати

10822

Сфера маркетингу активно розвивається у всьому світі, тому маркетолог повинен тримати руку на пульсі і бути в курсі самих актуальних новин. Для цього потрібно читати блоги великих організацій, стежити за новинами пошукових систем і бути в курсі виходу на ринок маркетингових програм і сервісів. Але крім цього постійно потрібно читати і книги з маркетингу — вони дозволяють освіжити старі знання, зрозуміти фундаментальні основи маркетингу та ін. У статті розглянемо 3 ефективних книги по маркетингу, які обов’язково потрібно прочитати.

Топ 3 книг про маркетинг: що варто обов’язково прочитати 1

Які книги не потрапили в добірку

У складанні топа не брали участь книги з наступних категорій:

  • книги, які вчать технічним процесам — наприклад, сюди відносяться настройка контекстної реклами, проведення пошукової оптимізації, розробка сайту, дизайн та ін. Всі ці сфери змінюються дуже швидко, тому книги застарівають, іноді наступного дня після начало продажу, так как наприклад Google виклав нові рекомендації по темі яка розкривається у книзі;
  • книги, в яких описуються принципи успіху. Проблема в тому, що такі книги дають не дуже ясні поради, а їх неможливо застосувати в маркетингу.

Які книги з маркетингу варто прочитати: топ 3 актуальних

В першу чергу варто прочитати книгу Євгена Колотилова «Продажі B2B. 101+ кейс». У ній ви знайдете дуже багато порад, яких можна взяти і відразу реалізувати на практиці. Дана книга відмінно підходить для керівників, маркетологів, менеджерів і директорів. Автор зазначає, що Актуальні проблеми маркетингу полягають в тому, що бізнес не може зрозуміти реальні потреби клієнта. У книзі крім практичних порад також представлені кейси.

Друга книга, яку потрібно прочитати — «Інтернет-маркетинг. Настільна книга digital-маркетолога», написана групою авторів. Дана книга призначена для інтернет-маркетологів, в ній представлені як актуальні практичні поради, так і опису різних каналів просування в мережі. Книга вчить складати контент-план для соціальних мереж і сайтів, підвищувати ефективність кампаній, аналізувати результати та ін.

Третя книга  — «Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо» — написана Філом Барденом. У ньому представлена тільки теоретична інформація, яка дозволяє зрозуміти реально поведінку клієнтів. Розглянута книга ідеально підходить маркетологам, менеджерам з продажу, керівникам і ПР. у ній також є інформація по правильній упаковці продукту, позиціонуванні бренду, розумінні потреб цільової аудиторії та ін.

Похожие статьи / Вам может понравиться